December 16, 2019

Український ринок землі та російські 'кабанчики'

By Irina Severin  |  UAObserver 


Давід Арахамія
Ринок землі є "закритим для іноземців" як Давід Арахамія щойно підкреслив. Але саме тому Зленський наполягає на прискоренні надання громадянства росіянам - тобто землі Москва буде скуповувати через них. 
Прискорення надання украіїнськjго громадянства росіянам - це ще один стратегічний наказ Путіна Зеленськjму, який дозволить Москві отримає тіньовий контроль над українськими землями та Украіною, перетворив українців на жебраків и власній країні. 
Цікаво, що всі завдання Путіна Зеленський виконує ударними темпами, щоб українці навіть не встигли отямитись та захиститися.
По суті, через Зеленського Путін запроваджує таку саму схему як в Грузії - 20 процентів землі фізично окуповані, решта - зкуплена російськими "кабанчиками". Кабанчики - це в російському кримінальному та владному жаргоні підставні бізнесмени, на яких влада скуповує власність. 
Потім, коли все скуплено, кабанчика "ріжуть", тобто викидають з оборудки, а власніть переходить до справжніх власників. 
Наприклад, таким російським кабанчиком за часів Януковича був в Україні так званий "младоолігарх" Курченко. Зараз Москва намагється запустити на український ринок нових кабанчиків. Алібі "біженців з Росії", необхідне для отримання прискоренного громадянства, ФСБ їм забеспечить.

No comments:

Post a Comment