March 6, 2020

Зеленський призначив міністром оборони звільненого через держзраду у 2015 році (відео)

Зеленський вирішив призначити міністром оборони людину, яку було звільнено через держзраду у 2015 році (відео)
Генерал-лейтенант Андрій Таран, якого, за інформацією ЗМІ та деяких посадовців, можуть призначити на посаду міністра оборони замість Андрія Загороднюка, підозрювався у державній зраді ще у 2015 році. Про відставку та підозру за статтею «Державна зрада» повідомляла пресслужба Ради нацбезпеки та оборони України.
Про це розповів екснардеп Борислав Береза в особистому відеоблозі на YouTube. (відео наприкінці сторінки)
За словами Берези, Володимир Зеленський запропонував «Слугам» підтримати на голосуванні саме генерал-майора у відставці Андрія Тарана.
Крім вищеназваного скандалу, були ще декілька, зокрема близькі зв’язки з росіянами.
«Почнемо з того, що Таран відомий тим, що був призначений на посаду голови української сторони Спільного центру з контролю і координації (СЦКК) режиму припинення вогню на Донбасі через близькі зв’язки та контакти з росіянами. І саме через це в 2015-му році його звільнили з посади, але вже в зв’язку з підозрою в державній зраді. У липні 2015 го про це на своїй сторінці в Twitter повідомила прес-служба Ради нацбезпеки і оборони України», – розповів народний депутат.
Він наголосив, що у заяві було написано, що «Генерал Таран звільнений з посади керівника української сторони СЦКК. Йому оголошено підозру за ст.111 КК України (Державна зрада)».А після цього без будь-яких пояснень і причин повідомлення видалили й розслідування зупинилось. Це допомогло не лише уникнути відповідальності, а й продовжити службу.
«Далі, з незрозумілих для всіх причин, повідомлення видалили і оголосили, що нібито аккаунт РНБО був зламаний. Після цього розслідування зам’яли. Саме зам’яли, що в підсумку, генералу допомогло уникнути кримінальної відповідальності та служити далі в якості заступника командувача Сухопутних Військ», – підкреслив Береза.
Він також додав, що про курс до НАТО можна буде забути. Заява Загороднюка викликала обурення в Кремлі, а зараз Путін доручив Козаку зробити так, щоб посаду міністра зайняла інша людина, яка буде зривати або реформу, або її реалізацію.
«Після мюнхенської конференції з безпеки міністр оборони України Андрій Загороднюк заявив про те, що НАТО готове посилити нашу співпрацю і в кінці року нам підвищать статус до рівня партнера з розширеними можливостями. Правда лише в тому випадку, якщо темп реформ буде збережений. Це викликало дикою роздратування в Кремлі. І тоді по різних каналах надійшла інформація, що Путін поставив завдання Дмитру Козаку, який веде від імені Кремля переговори з главою ОП Андрієм Єрмаком, не дати це реалізувати через заміну міністра. Потрібен той, хто просто почне саботувати реформи або зривати їх реалізацію», – підсумував Береза.Слідкуйте за актуальними новинами в Україні та світі разом з «ГРУПА ПАТРІОТ»

No comments:

Post a Comment