November 26, 2012

У ''Свободі'' божаться, що демократами в угоду комусь не стануть

У ''Свободі'' божаться, що демократами в угоду комусь не стануть | Українська правда
Понеділок, 26 листопада 2012, 23:59

Андрій Михник:"Психічно здорові українці мають мати змогу носити з собою вогнепальну зброю" 

Версія для друку Коментарі 86
Партія "Свобода" не збирається змінювати свою партійну ідеологію і програмні цілі.
Про це повідомив заступник глави партії "Свобода" Андрій Мохник в ефірі телеканалу ICTV.
"Ні, ми не збираємося змінювати свою програму захисту українців. Ні, ми не збираємося перекваліфіковуватися в націонал-демократів, чи ще в когось. Ми українські націоналісти. Ми ведемо цю лінію", - зазначив він.
"Звісно, питання сучасності вони потребують певного коригування. Але, якщо ви побачите і зрівняєте нашу програму, і які корективи були внесені, то зокрема питання нелегальної еміграції", - уточнив Мохник, додавши, що для Харкова, наприклад, "є проблема в'єтнамців".

Також політик уточнив, що в програмних ідеях партії залишиться пункт про те, що "психічно здорові українці мають мати змогу носити з собою вогнепальну зброю".
"Це я думаю нормальна річ, бо насправді сьогодні ми бачимо, з одного боку бандитів, які озброєні і ніхто їм не указ, а з іншого боку ми бачимо підрозділи міліції, які сьогодні здійснюють бандитські дії. В даному випадку українці залишилися сам на сам з тим свавіллям", - заявив Мохник.
При цьому відповідаючи на питання, чому саме вогнепальну, "свободівець" уточнив: "Тому що травматична зброя у багатьох випадках набагато небезпечніше, ніж вогнепальна… Фахівці кажуть".
Українська правда
Все про: "Свобода"

No comments:

Post a Comment